Nákupní košík


Název mého produktu | Cena s DPH: 1 400 Kč | 1 ks
Název mého produktu | Cena s DPH: 1 400 Kč | 1 ks
Název mého produktu | Cena s DPH: 1 400 Kč | 1 ks
Název mého produktu | Cena s DPH: 1 400 Kč | 1 ks

O nás

Snažlili jsme se vytvořit stránky srozumitelné pro všechny, tak, aby si každý mohl jednoduše vybrat čajovou směs. Naše největší síla tkví v dlouhodobých zkušenostech a praxi a ve schopnosti doporučit tu nejvhodnější čajovou směs, nebo vytvořit zcela novou směs přímo na míru na základě poradenského dotazníku. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně a společně hledáme nejlepší řešení jeho problémů.

Emesthé

Firma Emesthé se zabývá výrobou bylinných čajových směsí a přírodních výživových doplňků. Naše zkušenosti s bylinkami mají tradici více jak čtvrt století a pomohly už stovkám klientů. Každého jednotlivého klienta vnímáme jako celek, proto víme, že problémy jednoho orgánu nebo oblasti nikdy nestojí osamoceně. Většinou se jedná o celou skupinu navzájem propojených míst. Čajové směsi jsou proto míchány tak, aby svým přesným složením bylinek cílily na všechny problematické oblasti.

Naše služby zahrnují hlavně individuální poradenství, díky kterému jsme schopni každému zákazníkovi vybrat a doporučit vhodnou čajovou směs, nebo vytvořit přímo na míru zcela novou směs na základě poradenského dotazníku.

Pokud si tedy nevyberete čajovou směs na našem e-shopu a rádi byste si nechali namíchat individuální čaj dle vašich konkrétních zdravotních potíží, je zde pro vás poradenský dotazník, na základě kterého vám pak sestavíme čajovou směs na míru a také rádi poradíme se změnou životosprávy nebo jídelníčku, pokud to bude nutné k podpoření léčby.

Jít nakupovat

Marie Pehalová a Soňa Janíčková

Paní Marie Pehalová se věnuje bylinkám a alternativním metodám léčby celý svůj život. Již přes 30 let se setkává s klienty a sbírá informace a novinky o bylinkách. Její klienti jsou ze všech koutů světa a díky osobnímu přístupu se stala pro spoustu z nich rodinným rádcem, přítelem i důvěrníkem. Spolu se svou dcerou Soňou Janíčkovou tvoří tým Emesthé a díky empatii a vstřícnému přístupu ke klientům pomáhají při řešení jejich zdravotních problémů.

Kontaktovat

Firma Emesthé se zabývá výrobou bylinných čajových směsí a přírodních výživových doplňků.

emesthé